BENEFITY

Inteligentná fľaša

NAPOMÁHA ZVÝŠIŤ KVALITU ŽIVOTA

V srdci každej fľaše je naprogramovaný štítok, ktorý nám umožňuje vložiť do vody pozitívnu informáciu a tým revitalizovať vodu. Obnovuje prirodzenú rovnováhu a oživuje vodu bez použitia chemikálií.

POSILŇUJE ZNÍŽENIE ÚROVNE GENOTOXICITY

Výsledky testov Allium na rastlinách ukazujú zníženie úrovne genotoxicity vody v inteligetnej fľaši. Test Allium sa považuje za štandard pri monitorovaní životného prostredia a používa sa ako bio-indikátor na hodnotenie znečistenia životného prostredia.

PRISPIEVA K LEPŠEJ HYDRATÁCIÍ

Tajomstvo života spočíva v správnej bunkovej výžive a schopnosti buniek likvidovať odpad a toxíny. Voda je kľúčovou súčasťou buniek, tkaniva, telesných tekutín a celého detoxikačného procesu. Molekuly vody z inteligentnej fľaše majú väčšiu biofotónovú energiu.

PODPORUJE ŽIVOT

Voda ovplyvnená informáciou podporuje rast rastlín. Rastliny dlhšie vydržia čerstvé, tak ako potravina s vysokým obsahom vody, ktorá je vystavená samotnému prenosu pozitívnych informácií v inteligentnej fľaši.

JE OHĽADUPLNÁ K PRÍRODE

Inteligentná fľaša je vyrobená z vysoko kvalitného skla, pričom jej denným používaním šetríte generované množstvo plastov. Fľaša je súčasťou komunity Friends of Glass, ktorá podporuje sklo z troch hlavných dôvodov: zdravie, chuť a udržateľnosť životného prostredia.