TERAPIA FARBAMI

Inteligentná fľaša na vás vplýva aj cez vyžarovanie farieb. Cez všetky farby čakier alebo dúhy dodáva harmóniu a zlepšuje náladu. Každý odtieň podporuje iné kvality a emocionálny stav. Stačí si vybrať podľa toho, ktorú kvalitu či vlastnosť potrebujete podporiť.

DÚHOVÁ = Harmónia a regenerácia

Kombinácia siedmych farieb čakier resp. dúhy harmonizuje, podporuje regeneráciu, koncentráciu, kreativitu, vitalitu, zlepšuje vnímanie a vyvoláva pocity šťastia.

 

FIALOVÁ = Naplnenie a spiritualita
Fialová farba aktivuje vyšší stav vedomia, poznanie, spiritualitu a inšpiráciu. Podporuje objavenie „vyššieho ja“, stavu blaženosti, harmónie a vnútorného pokoja.

 

INDIGO = Múdrosť a intuícia
Indigová farba podporuje intuíciu, múdrosť, nadhľad, autoritu, sebarealizáciu, duchovný rast, trpezlivosť a organizovanosť. Aktivuje mimozmyslové vnímanie.

 

MODRÁ = Komunikácia a autenticita
Modrá farba podporuje komunikáciu, rečový prejav, sebavyjadrenie, autenticitu a tvorivosť. Upokojuje, podnecuje asertivitu a schopnosť empaticky vyjadriť vlastný názor a povedať pravdu.

 

ZELENÁ = Láska a súcit
Zelená farba podporuje lásku, súcit, vnútorný pokoj, spokojnosť, rovnováhu a liečenie. Pomáha odpustiť a zlepšiť vzťahy s inými ľuďmi.

 

ŽLTÁ = Vnútorná sila a motivácia
Žltá farba aktivuje vnútornú silu, vôľu a rozhodnosť. Zvyšuje sebaúctu a rozvahu. Podporuje intelekt, silu osobnosti a vodcovské schopnosti.

 

ORANŽOVÁ = Radosť a kreativita
Oranžová farba podporuje kreativitu, vášeň, radosť, nadšenie a zmyselnosť. Vyvoláva pocity šťastia, podporuje sexuálnu energiu a rozmnožovanie.

 

ČERVENÁ = Životná sila a sebavedomie
Červená farba je zdrojom životnej energie, uzemňuje, podporuje vitalitu a spontánnosť, dodáva odvahu, akčnosť, stabilitu a spája s materiálnou podstatou.

 

BIELA = Čistota a integrita
Biela farba čistí, posilňuje energetický systém a zvyšuje vibrácie človeka. Podporuje liečenie, zbavuje telo toxicity, prináša jasnosť, harmóniu a vitalitu. Podporuje porozumenie, kreativitu, mier a vnútornú rovnováhu a integritu.