ĎALŠIE INTELIGENTNÉ PRODUKTY

INTELIGENTNÁ PODLOŽKA NA JEDLO

Inteligentná ochranná podložka na jedlo

Zachováva informačnú hodnotu potravín a deaktivuje škodlivé žiarenie vznikajúce skenovaním čiarových kódov. Týmto spôsobom sa dosiahne zachovanie primárnych vlastností a informácií v jedle. Ľavotočivý spin (negatívna energia) v potravinách sa transformuje na pravotočivý spin (pozitívnu energiu). Deaktivuje účinky negatívnych vplyvov, ktorým bolo jedlo vystavené na ceste do vášho domova. 

Rozmer: 450 mm x 325 mm. 

Prevedenie: svetlá (bledomodro-šedá) a tmavá (fialová). Výber farby treba uviesť do poznámky pri objednávke.

Cena: 39,90 Eur

KÚPIŤ

INTELIGENTNÝ ŠTÍTOK NA MOBIL

trend Inteligentný ochranný štítok na mobil

Energetický kódovaný medený štítok na mobilný telefón. Redukuje negatívne účinky žiarenia mobilného telefónu až o 70%. Harmonizuje molekulárnu štruktúru vody v organizme, ktorá bola rozbitá elektromagnetickým žiarením mobilných telefónov. Energetickému štítku bola udelená cena najlepšieho ekologického vynálezu na veľtrhu INPEX v Pittsburghu. V tom istom roku získal ocenenie aj na medzinárodnom inovačnom salóne v Ženeve. 

Materiál: meď. Priemer: 16 mm

Cena: 39,90 Eur

KÚPIŤ

INTELIGENTNÝ ŠTÍTOK NA MOBIL PRE DETI

detsky Inteligentný ochranný štítok na mobil pre deti

Energetický silikónový štítok na mobilný telefón s motívom pre deti. Redukuje negatívne účinky žiarenia mobilného telefónu až o 70%. Harmonizuje molekulárnu štruktúru vody v organizme, ktorá bola rozbitá elektromagnetickým žiarením mobilných telefónov. Energetickému štítku bola udelená cena najlepšieho ekologického vynálezu na veľtrhu INPEX v Pittsburghu. V tom istom roku získal ocenenie aj na medzinárodnom inovačnom salóne v Ženeve.

Materiál: meď.  Priemer: 20 mm

Cena: 39,90 Eur

KÚPIŤ

INTELIGENTNÝ OCHRANNÝ ŠTÍTOK NA CHLADNIČKU

Inteligentný ochranný štítok na chladničku

Oživuje vodu v jedlách a nápojoch s pozitívnymi informáciami a zároveň vyčistí nežiadúcu pamäť vo vode. Znižuje a minimalizuje pachy obnovením prirodzených atribútov a vibrácií vody a vzduchu v chladničke. Predlžuje životnosť potravín a spomaľuje rozkladné procesy. Chráni a zlepšuje vitalitu jedla tzv. Informačno energetický potenciál potravín (IEP). 

Materiál: silikón, priehľadný

Priemer: 750 mm

Cena: 79,90 Eur

KÚPIŤ

INTELIGENTNÝ OCHRANNÝ ŠTÍTOK PRE PRIESTORY

Inteligentný štítok na čistenie priestorov

Znižuje negatívne účinky znečistenia elektrosmogom spôsobené rôznymi elektronickými prístrojmi, Wi-Fi sieťami a mobilnými zariadeniami. Zlepšuje energetické parametre energo-informačného poľa a zvyšuje obsah záporných iónov v priestore. Harmonizuje geopatogénne zóny. Je určený na vyčistenie domu alebo kancelárie pred škodlivými vibráciami a posilňovaním vlastnej osobnej energie

Materiál: silikón, priehľadný

Priemer: 750 mm

Cena: 79,90 Eur

KÚPIŤ