INTELIGENTNÁ FĽAŠA ROBÍ S VODOU ZÁZRAKY

Slovné spojenie „živá voda“ nepatrí len do rozprávok. Správne energeticky naprogramovaná tekutina môže mať na vaše zdravie úžasný vplyv.

Postupne prichádzajú teplé slnečné dni. Konečne! A s nimi aj potreba viac piť a udržiavať svoje telo dobre hydratované. Potrebuje to vaša pokožka, aby predčasne nestarla, ale aj vnútorné orgány, aby mohli optimálne fungovať.

Dnes je našťastie doba, kedy sa ľudia začínajú zamýšľať nielen nad tým ČO, ale aj v AKEJ KVALITE nakupujú a prijímajú do tela. Ak držíte krok s eko trendmi a zriekli ste sa plastových fliaš, gratulujeme, je to veľký krok vpred. Možno už máte svoju opakovateľne použiteľnú eko fľašu na vodu, ideálna je sklenená fľaša. Keď však chcete ísť ešte o „level“ vyššie a naozaj vám záleží na tom, AKÚ vodu pijete, odporúčame Inteligentnú informovanú fľašu. Všetkými desiatimi. Toto sú dôvody, prečo si nás táto eko sklenená fľaša na vodu absolútne získala.

Živá vs mŕtva voda                                                                                                                                                         

Viete, akú vodu si „čapujete“ do fľaše či do pohára? Možno si poviete – ja pijem iba vodu z vodovodu a tú predsa všetci odporúčajú ako najlepšiu alternatívu. Áno, ALE... Voda z vodovodu je „mŕtva“, bez energie. Prechádza dlhú cestu chlórovaním a potrubiami, ktoré obsahujú olovo, azbest, plast aj chemikálie. Tie menia jej molekulárnu štruktúru a bunky ju prijímajú kvôli tomu ťažko, preto im nemôže v plnej miere dodávať potrebné živiny. To má vplyv na vaše zdravie, imunitu aj hladinu energie. Vaše telo potrebuje zdravú vodu.

Mnohé výskumy potvrdili, že voda má svoju pamäť. Voda, ktorá k vám prejde cez potrubie si „pamätá“ čím všetkým po dlhej ceste potrubiami a chemickými úpravami „prešla“. Zaznamenáva frekvencie látok a kovov, s ktorými prišla do kontaktu a ukladá ich do svojej mikroštruktúry. Zlé správy sú, že hoci si myslíte, že pijete čistú a zdravú vodu, pijete vodu bez biofotónov, čiže bez energie a tá orgánom neprospieva tak, ako by mala.

Čo robí s vodou Inteligentná fľaša?

Inteligentná informovaná fľaša doslova oživuje, teda revitalizuje vodu do podoby, akoby ste ju práve načerpali z čistého prírodného prameňa. Robí to cez unikátny informačný štítok, ktorý vodu programuje vysielaním viac ako 450 tisíc pozitívnych informácií (pozitívnych vibrácií), ako sú mantry, melódie, citáty, modlitby, svetlo, čísla, farby... Ak nalejete vodu z kohútika do Inteligentnej fľaše, mení sa jej molekulárna štruktúra a vibrácie do takého stavu, ktorý je pre človeka aj rastliny najprospešnejší. Takto oživená zdravá voda je jemnejšia, lepšie chutí a harmonizuje vaše telo.

Čo z toho budete mať?

Istotu, že pijete naozaj zdravú „živú“ vodu. Potvrdili to mnohé vedecké testovania, ocenenia aj certifikáty. Za geniálnou TP technológiou informačného štítku na fľaši je viac ako 30 rokov vedeckého výskumu (Slovinského vynálezcu a invátora Viliho POZNIKA). Voda revitalizovaná Inteligentnou fľašou sa bunkám lepšie vstrebáva, navracia sa jej vitalita a využíva sa naplno jej potenciál. Zlepšuje pitný režim aj celkovú hydratáciu pokožky, má jemnejšiu chuť a jej správne zvolená farba môže  pozitívne ovplyvniť emócie a náladu. Navyše je to eko fľaša a jej používaním ukazujete svetu, že vám záleží na našej planéte. Je vhodná aj ako športová fľaša, fľaša do prírody, na výlet, do práce, do auta, aj ako fľaša pre deti. Výhodou je, že je navrhnutá tak aby ju maximálne chránila proti rozbitiu. Deti ju skrátka milujú!

Terapia farbami

Inteligentná fľaša na vás vplýva aj cez vyžarovanie farieb. Cez všetky farby čakier alebo dúhy dodáva harmóniu a zlepšuje náladu. Každý odtieň podporuje iné kvality a emocionálny stav. Stačí si vybrať podľa toho, ktorú kvalitu či vlastnosť potrebujete podporiť. Alebo sa rovno rozhodnite pre všetky. Skvelou voľbou je dúhová Inteligentná informovaná fľaša so všetkými 7-mimi farbami čakier resp. dúhy. Podporuje regeneráciu, koncentráciu, kreativitu, vitalitu, zlepšuje vnímanie a vyvoláva pocity šťastia.

Naural Pharmacy, s.r.o.
Holubyho 87
902 01 Pezinok
IČO: 50539965
IČ DPH: SK2120362761

Inteligentná sklenená fľaša robí s vodou zázraky!