MATERIÁL A CENA

Inteligentná informovaná eko fľaša je vyrobená z kvalitného tvrdeného skla a z enviromentálneho silikónu. Je navrhnutá tak, aby bola maximálne odolná proti rozbitiu. Objem fľaše je 650 ml a odporúčaná cena je 45 eur. Keď si túto sumu rozpočítate na rok, máte neobmedzené množstvo zdravej, revitalizovanej a harmonizovanej vody ako z čistého prírodného prameňa iba za 12 centov denne. A navyše ušetríte planétu od priemerne 200 plastových fliaš ročne.

Fľaše sú vyrobené z kvalitného (švajčiarského) skla. Vybrali sme sklo, pretože je lepšie pre zdravie a taktiež našu planétu.

Na rozdiel od plastových fliaš, sklo neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie ako napr. BPA, ftaláty, PVC alebo polykarbonát, a tak sa nič do vašej vody zo skla neuvoľní. Vedci taktiež objavili, že plasty bez BPA mali na telo hormonálny vplyv kvôli chemikáliám, ktoré mali nahradiť BPA. Sklo môže byť donekonečna recyklované – je úplne prírodné a najbezpečnejšie pre životné prostredie.

KVALITA A MATERIÁL

KREMENNÝ PIESOK
Kremenný piesok je v prírode sa vyskytujúci zrnkový materiál pozostávajúci z jemne rozptýlených horninových a minerálnych častíc.
UHLIČITAN SODNÝ
Uhličitan sodný je v domácnosti známy ako zmäkčovač vody. Je vyrobený zo soli a vápenca.
ŽIVEC
Živec je zďaleka najpočetnejšou skupinou minerálov v zemskej kôre, tvoriaca okolo 60% všetkých zemských skál.
DOLOMIT
Dolomit je bezvodý uhličitanový minerál zložený z uhličitanu horečnatého, ktorý sa používa ako zdroj horčíka.
KALCIT
Uhličitan vápenatý tvorí viac ako 4% zemskej kôry a je jedným z najužitočnejších a všestranných materiálov.
RECYKLOVANÉ SKLO
Sklo je 100% recyklovateľné a môže byť donekonečna recyklované bez straty kvality a čistoty.

Silikón vs Plast

Vysoko odolné, opakovane použiteľné silikónové obruče neobsahujú chemikálie napodobňujúce estrogén bežne používané v plastoch. Veríme, že silikón je v súčasnosti najlepšou voľbou.