VODA - ZDROJ ŽIVOTA

Voda je pre nás životne dôležitá tekutina. Tvorí až 60 – 70 % ľudského tela. EKOLOGICKY zmýšľajúci ľudia zodpovední k sebe aj k prírode si uvedomujú, že NIE JE DÔLEŽITÉ IBA MNOŽSTVO, ALE AJ KVALITA VODY, KTORÚ PIJEME. Voda z kohútika Prechádza dlhú cestu chlórovaním a potrubiami, ktoré obsahujú olovo, azbest, plast aj chemikálie. Tie menia jej molekulárnu štruktúru a bunky ju prijímajú kvôli tomu ťažko, preto im nemôže v plnej miere dodávať potrebné živiny. To má vplyv na vaše zdravie, imunitu aj hladinu energie. Vaše telo potrebuje zdravú vodu.

KVALITA A ŠTRUKTÚRA VODY

Mnohé výskumy potvrdili, že voda má svoju pamäť. Voda, ktorá k vám prejde cez potrubie si „pamätá“ čím všetkým po dlhej ceste potrubiami a chemickými úpravami „prešla“. Zaznamenáva frekvencie látok a kovov, s ktorými prišla do kontaktu a ukladá ich do svojej mikroštruktúry. Zlé správy sú, že hoci si myslíte, že pijete čistú a zdravú vodu, pijete vodu bez biofotónov, čiže bez energie a tá orgánom neprospieva tak, ako by mala.

Najlepšie to zdokumentoval japonský doktor alternatívnej medicíny Masaru Emoto, ktorý prezradil svetu o tajomstvách vody viac než ktokoľvek iný. Svojimi poznatkami a nadšením naučil milióny ľudí po celom svete milovať čistú vodu. Stal se legendou v obore biológie a alternatívneho liečenia.

Doktor Emoto preukázal, že voda je významným nosičom informácií. Podarilo sa mu to fotografiou mikroskopickej čiastočky vody – malého vodného kryštálu, ktorý menil svoju štruktúru podľa pôsobenia rôznych vonkajších faktorov. Prvú fotografiu zaobstaral Masaru Emoto vo svojom laboratóriu v Tokiu. Okrem vedeckej hodnoty, ktorú fotografie majú, sú takisto vyhľadávaným umeleckým dielom. V súčasnej dobe je v obehu niekoľko tisíc Emotových autorských fotografií kryštálov vody.

i9 struktura voda na pitie Laska Dakujem Nenavist

PITNÝ REŽIM

Keď chcete dodržiavať správny pitný režim, potrebujete na každých, aj začatých 15 kilogramov hmotnosti prijať od 0,5 do 0,7 litra vody. Vydeľte teda svoju telesnú hmotnosť 15 a vynásobte 0,5. Dostanete optimálny počet litrov na deň. Podľa iného pravidla by mal dospelý na kilogram svojej hmotnosti vypiť denne 30 ml tekutín. Keď si to vyrátate, vychádza to okolo 2 až 2,5 litra tekutín.

Keď nedodržiavate pitný režim a v organizme nie je dostatok vody, ten začína protestovať. Ako SOS nastupuje únava, nesústredenosť, môžu vás obchádzať mdloby a bolieť hlava. Aj takto telo oznamuje, že je dehydrované. Dehydratácia môže oslabiť aj imunitu, a tak budete náchylnejší aj na choroby, s ktorými by si za iných okolností telo poradilo.

PREČO INTELIGENTNÁ FĽAŠA?

Inteligentná informovaná fľaša oživuje a revitalizuje vodu do podoby, akoby ste ju práve načerpali z čistého prírodného prameňa. Robí to cez unikátny informačný štítok, ktorý vodu informuje cez viac ako 450 tisíc pozitívnych informácií. Ak nalejete vodu z kohútika alebo inú tekutinu do Inteligentnej fľaše, mení sa jej molekulárna štruktúra a vibrácie do stavu optimálneho pre ľudský organizmus. Takto oživená zdravá voda je harmonizovaná, jemnejšia, lepšie chutí a hydratuje organizmus.